Hydraulik Cedry WielkieHydraulik Trójmiasto 535-243-929

Profesjonalny Hydraulik Cedry Wielkie

Hydraulik Trójmiasto

Jako doświadczony hydraulik-instalator działam na terenie miasta Cedry Wielkie, wykonując szeroko pojęte usługi hydrauliczne i gazowe. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie i zjawię się na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


O Miejscowości:

Duża wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Cedry Wielkie na obszarze Żuław Wiślanych.
W latach 1945-1998 miejscowość należała do województwa gdańskiego. Miejscowość jest siedzibą gminy Cedry Wielkie. We wsi znajduje się gotycki kościół i parafia św. Aniołów Stróżów. Ceglany, trójnawowy korpus z połowy XIV wieku z wieżą frontową został przebudowany w XVII wieku na pseudobazylikę, a po 1945r. odbudowany ze zniszczeń wojennych. Drewniana dzwonnica pochodzi z XVIII w. W 2010 wrócił do wsi dzwon z 1647 roku, wywieziony w 1942 do Hamburga w celu przetopienia na mosiądz, co jednak nie nastąpiło. Pozbawiony korony, został umieszczony jako ozdoba na schodach do kościoła pod wezwaniem św. Piotra w Lubece. W styczniu 2013 odsłonięto we wsi obelisk upamiętniający ofiary "Marszu śmierci" ewakuowanych więźniów KL Stutthof.

źródło Wikipedia, Licencja Creative CommonsUsługi hydrauliczne Gdańsk, Gdynia, Sopot