Hydraulik Gdynia Mały KackHydraulik Gdynia 535-243-929

Profesjonalny Hydraulik Gdynia Mały Kack

Hydraulik Gdynia

Jako doświadczony hydraulik-instalator działam na terenie Gdyni Mały Kack, wykonując szeroko pojęte usługi hydrauliczne i gazowe. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie i zjawię się na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


O Dzielnicy:

Dzielnica została włączona do Gdyni 13 czerwca 1935 roku. Podczas okupacji Niemcy zmienili nazwę dzielnicy na Kleinkatz.
Mały Kack rozciąga się wzdłuż doliny rzeki Kaczej oraz na wzgórzach morenowych leżących nieopodal granicy z Sopotem. Granicę z Witominem-Radiostacją, Witominem-Leśniczówką oraz Karwinami wyznacza malowniczy odcinek linii kolejowej Gdynia - Kościerzyna. Fragment tej linii znajduje się u podnóża skarpy z której szczytu pada widok na większość Małego Kacku i fragmenty dzielnic sąsiednich.
Na granicy z Karwinami, gdzie linia kolejowa nr 201 krzyżuje się z ulicą Wielkopolską planowane jest wybudowanie stacji Gdynia Karwiny. Przy której zatrzymywać się będą pociągi PKM.

źródło Wikipedia, Licencja Creative CommonsUsługi hydrauliczne Gdańsk, Gdynia, Sopot