Hydraulik Gdynia KarwinyHydraulik Gdynia 535-243-929

Profesjonalny Hydraulik Gdynia Karwiny

Hydraulik Gdynia

Jako doświadczony hydraulik-instalator działam na terenie Gdyni Karwiny, wykonując szeroko pojęte usługi hydrauliczne i gazowe. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie i zjawię się na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


O Dzielnicy:

Karwiny to dzielnica położona na południu Gdyni, oddalona od centrum miasta o ok. 8 km. Jej zabudowę stanowią głównie IV-piętrowe bloki mieszkalne z wielkiej płyty zbudowane na początku i w połowie lat 80. XX wieku. Nad nimi góruje dziesięć 10/11-piętrowych wieżowców, po trzy na każdą część dzielnicy (cztery na Karwinach II). Karwiny są położone wzdłuż ściany lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co wpływa na kontrastujący krajobraz dzielnicy.
Na granicy z Małym Kackiem, gdzie linia kolejowa nr 201 krzyżuje się z ulicą Wielkopolską planowane jest wybudowanie stacji Gdynia Karwiny. Przy której zatrzymywać się będą pociągi PKM. Ponieważ uznano, że pobliska stacja Gdynia Wielki Kack ma złą lokalizację.

źródło Wikipedia, Licencja Creative CommonsUsługi hydrauliczne Gdańsk, Gdynia, Sopot