Hydraulik Gdynia GrabówekHydraulik Gdynia 535-243-929

Profesjonalny Hydraulik Gdynia Grabówek

Hydraulik Gdynia

Jako doświadczony hydraulik-instalator działam na terenie Gdyni Grabówek, wykonując szeroko pojęte usługi hydrauliczne i gazowe. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie i zjawię się na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


O Dzielnicy:

Dzielnica Gdyni granicząca z następującymi dzielnicami tegoż miasta: Leszczynki (od północy), Śródmieście (od wschodu), Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino (wszystkie trzy od południa) oraz Pustki Cisowskie-Demptowo (od zachodu). Sporą część Grabówka obejmuje Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Dzielnica powstała w miejscu wsi Grabówek, po której nie ma obecnie śladu. Podczas okupacji Niemcy zmienili nazwę dzielnicy na Grabau. Na kładce przy przystanku SKM Gdynia Stocznia zostali zabici stoczniowcy podczas masakry grudniowej w 1970 roku, w tym legendarny Janek Wiśniewski. Przy niej rozpoczął się marsz z jego ciałem na drzwiach wzdłuż ulicy Morskiej (wówczas Czerwonych Kosynierów) do Śródmieścia.

źródło Wikipedia, Licencja Creative CommonsUsługi hydrauliczne Gdańsk, Gdynia, Sopot