Hydraulik Gdańsk SiedlceHydraulik Gdańsk 535-243-929

Profesjonalny Hydraulik Gdańsk Siedlce

Hydraulik Gdańsk

Jako doświadczony hydraulik-instalator działam na terenie Gdańska Siedlce, wykonując szeroko pojęte usługi hydrauliczne i gazowe. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie i zjawię się na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


O Dzielnicy:

Nazwa dzielnicy "Siedlce" pochodzi od starosłowiańskiego słowa "siodło", które znaczyło mała osada. Obecna nazwa pochodzi od słowa "Szydlice". Ostateczną wersję ustaliła jednostka MSWiA, Komisja Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych.
Przedwojenna, drewniana zabudowa Siedlec spłonęła w wyniku pożaru, który wybuchł pod koniec II wojny światowej. Z tego okresu pozostały nieliczne obiekty zabytkowe: kościół katolicki, zabudowa liceum ogólnokształcącego oraz zespół młynów. Wojnę przetrwały ponadto budynki osiedla mieszkaniowego z lat 30., położone w dolnej części ul. Kartuskiej oraz część kamienic z muru pruskiego przy ul. Malczewskiego i sąsiednich. Najstarszym domem w dzielnicy jest budynek z XVIII w. przy ul. Kartuskiej 124A. Powojenna zabudowa Siedlec składa się zasadniczo z dwóch rodzajów: powstałych w latach 50. kamienic stojących wzdłuż ulicy Kartuskiej i bocznych ulic oraz położonych bliżej pętli tramwajowej bloków z prefabrykatów. Przy wjeździe do Siedlec ulicą Kartuską stoi biurowiec (Ka5), który powstał w 2008 roku

źródło Wikipedia, Licencja Creative CommonsUsługi hydrauliczne Gdańsk, Gdynia, Sopot